Haber

Kılıçdaroğlu: Tünelden Çıktık…!

ANKARA (İĞFA)– Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sandıktan değişim beyannamesi çıktığını belirterek, “Artık bu ülkede değişimi isteyenler, istemeyenlerden fazla.”

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından gençlere seslenerek, “Sevgili Gençler, Birinci tur bitti. En büyük gerçek şu ki, sandıktan değişim mesajı çıktı. Artık değişim isteyenler, isteyenlerden çok. Bunu bu ülkede istemiyoruz. Ancak böylesine vahşi bir iktidardan kurtulmanın çok daha gerekli olduğu da açık. Mücadele etmesi gereken taraf biziz” dedi.

“DIŞARI ÇIKIYORUZ…”

Kılıçdaroğlu, “Genç arkadaşlarımın da ifadesini aldım. Beni aşar. Korkularını gideririm ama beni de duysunlar isterim. Öyle bir noktada her şey domuz bağcılara gönderilmiş büyüklere” TBMM Kadını cansız eşya gibi sahiplenmek isteyenlere bütün yolları açmışlar En büyük pay gençliktir Hiçbir şeye paranız yetmez Bir kahveyi bile düşünürsünüz Yaşama sevinciniz giderilmiştir. Çalınmış Gençlik tasasız Bir gün bile yaşatmadılar sana Biz tartışırken birlik olmuşlar sana karşı Bakalım ahirette Nemiz var Elimizde temelsiz bir karanlık… Sen misin? farkında mısın gençliğin bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, çıktık bu karanlık tünelden…”

surmene-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu