Haber

Savcı Sayan’dan bomba iddia: Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’nun istifasını istedi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, YSK üyelerine hakaretten 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası alırken, mahkemenin kararını açıklamasının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İmamoğlu’ndan soluğu kesmesi ve cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

KILIÇDAROĞLU SEYAHATİNİ İPTAL ETTİ, TÜRKİYE’YE DÖNDÜ

Bu gelişmelerin ardından Almanya gezisini iptal eden CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İmamoğlu’nun belediye başkanlığına devam edeceğine dair açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu’nun sözleri “İmamoğlu aday olmak istemiyor” şeklinde yorumlara neden oldu.

Savcı SAYAN: İMAMOĞLU SİDE VE FIRÇA ÜZERİNDEN ARAYIN

CHP içindeki gelişmelere ilişkin bir bomba iddia da Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan geldi. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun katıldığı canlı yayında Ekrem İmamoğlu’nu arayıp fırçaladığını iddia eden Sayan, “Bir rivayete göre Kılıçdaroğlu, İmamoğlu’nun istifasını istedi” ifadesini kullandı.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan.

“EN AZ ÜÇ YIL ALACAK”

“KILIÇDAROĞLU’NA KUMPS YAPILIR”

Ama ne oldu? Akşener hızla kalkıp Ankara’dan geldi. 15 Temmuz’da neden gelip tankların ortasına dalmadınız? Neden gidip kahve içtin? Bütün bunlar bir film senaryosu. Hepsi dolandırıcı. Ve bu kumpas Kılıçdaroğlu’na kurulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu